Makroprofesorzy

2015

Renata Puchała – nauczyciel Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie (woj. śląskie), opiekun trzykrotnego laureata (absolutny rekord) Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Mikroprofesor – Dariusza Pisuli..

.
—oOo—

jkakJadwiga Kak – nauczyciel Gimnazjum nr2 z Oddziałami Integracyjnymi w Woli (woj. śląskie) im. ks. prof. Józefa Tischnera. Z Mikroprofesorem związana od początku istnienia imprezy, jest pomysłodawcą i organizatorem konkursu, ponadto od lat Jej uczniowie zawsze uczestniczą w konkursie, w 2009 roku uczeń pani Jadzi – Wojtek Matyszkiewicz zdobył tytuł Mikroprofesora.

—oOo—

mrumanowskiMarek Rumanowski – nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Rudzie Śląskiej (woj. śląskie). Jego uczniowie od wielu lat uczestniczą w konkursie, sięgając finału.

.

.
—oOo—

arokickiArtur Rokicki – nauczyciel Technikum Informatycznego w Lubsku (woj. lubuskie), jest z nami nieomal od zawsze, jego uczniowie zajmują czołowe miejsca docierając do finału, „niestrudzony ambasador” naszego konkursu.

.

.
—oOo—

kklisKrzysztof Kliś – nauczyciel w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy (woj. podkarpackie). Dzięki jego dużemu zaangażowaniu uczniowie z „Kwiatka” dominują w naszym konkursie, raz po raz dostając się do finału.

.

.
—oOo—

zkazimierowiczZbigniew Kazimierowicz – nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce (woj. podlaskie). Wieloletni współpracownik Mikroprofesora, jego uczniowie rok rocznie docierają do finału, a w tym roku uczeń pana Zbyszka – Paweł Jacewicz zdobył tytuł Mikroprofesora.

.


Dodaj komentarz