Zakończyliśmy drugi etap konkursu.

Wczoraj zakończyliśmy przyjmowanie prac na konkurs. Przypomnę, że trzeba było stworzyć plakat formatu 800×600 mm i wysłać go w formacie pdf razem z ankietą na adres e-mailowy Mikroprofesora. Tematem plakatu powinna być interpretacja spoTKAŃ ks. prof. Józefa Tischnera. Przypominam o tym, bo po obejrzeniu kilku zrobiło się trochę dziwnie, tak jakby autor nie czytał regulaminu albo poruszał się w czwartym wymiarze i sprawy ziemskie a tym bardziej konkursowe były mu zupełnie obce. W każdym razie nadesłaliście kilkanaście plakatów, teraz trzeba to będzie przede wszystkim przefiltrować i podzielić na te dopuszczone do oceny i te niezgodne z regulaminem konkursu. Wkrótce pojawią się wyniki. wszystkiego dobrego.

Piotr Zbój Kak

Koniec Omnibusa!

Zakończyliśmy Omnibusa, czyli pierwszy etap XV Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego MIKROPROFESOR. Wyniki możecie już zobaczyć na stronie internetowej – powiem tylko tyle – Lubsko w tym roku rozgrywa partię życia, gratulujemy i życzymy następnych sukcesów na następnych 70 lat istnienia szkoły!

Zwycięzcą Omnibusa z wynikiem 131 punktów została Malwina z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku, opiekunem jest pan Artur Rokicki. Przypomnę że do 26 maja czekamy na Wasze plakaty, trochę już przyszło – one zadecydują o miejscach w finale.

Dobrego i owocnego tygodnia – czekamy na wyniki Creatora.

Weź udział w ostatnim – czwartym teście.

Zachęcamy do udziału w czwartym teście wiedzy ogólnej, który rozpocznie się dzisiaj o godzinie siódmej i potrwa jak zwykle do godziny dwudziestej. to już ostatnia okazja, żeby się sprawdzić i zdobyć dodatkowe punkty. Na skrzynkę mikroprofesor@gmail.com dociera coraz więcej plakatów, za które bardzo dziękujemy. Punkty, wynikające z ich oceny będą miały z pewnością duży wpływ na końcową klasyfikację. Gratulujemy autorom różnych, ciekawych pomysłów, jednocześnie podpowiadając pozostałym uczestnikom co zrobić aby znaleźć się w gronie najlepszych – przysłać plakat pt. SPOTKANIA. Życzymy powodzenia.

Ważny komunikat

UWAGA!

Z przyczyn technicznych i organizacyjnych test nr 4, który miał się odbyć dzisiaj tj. 12.05.2020 zostaje przesunięty na 19.05.2020 (wtorek). Za utrudnienia przepraszamy, jednocześnie termin nadsyłania prac drugiego etapu zostaje również przesunięty do 26.05.2020.

W ankietach dołączanych do prac 2 etapu w miejscu przewidzianym na pieczątkę szkoły, można wpisać jej nazwę i adres.

Finał i rozdanie nagród odbędą się nie wcześniej niż we wrześniu bieżącego roku, o czym jeszcze dokładnie poinformujemy (w przypadku rozwoju pandemii, zastrzegamy sobie jednak prawo rezygnacji z finału i wysłania nagród pocztą, wówczas o kolejności miejsc zdecyduje liczba punktów z 1 i 2 etapu konkursu).

Za utrudnienia – przepraszamy.

Wyniki już są na stronie.

Lubsko – rządzi!

Zakończył się trzeci test Mikroprofesora. W czołówce Lubsko, Sokółka, Ropczyce, Oświęcim i Gdańsk. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym sprawdzianie. Serdecznie pozdrawiamy dzielne dziewczyny z pierwszej dwudziestki; Malwinę, Jowitę, Monikę, Gabrielę, dwie Julie i Nikolę – trzymajcie się. Kolejny, ostatni test w maju, przypominam o pracach II etapu.

 

 

Jutro trzeci test.

Już jutro od rana (a ściślej od 7.00) będziecie mogli odpowiadać na pytania testu nr 3. Jak poprzednio, okienko testowe zamknie się o 20.00.

Serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie o II etapie konkursu. Czekamy na Wasze plakaty.

P O W O D Z E N I A !!!

Z najlepszymi życzeniami.

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.
Niech ten czas zwycięstwa życia nad śmiercią przysporzy Wam Wiary, Nadziei i Miłości.
Niech Wam Bóg błogosławi. Bądźcie zdrowi.

Wielkanoc’2020.

Drugi test zakończony

Dziękuję wszystkim za udział w drugim teście wiedzy Mikroprofesora. Cieszę się, że zechcieliście wziąć w nim udział mimo dość niesprzyjających okoliczności. Przypominam o 2 etapie konkursu czyli Kreatorze, z pewnością znacząco wpłynie na klasyfikację uczestników. Na górze tabeli spore przetasowania, od dzisiaj dzięki naszemu programiście panu Krzyśkowi, możecie oglądać już całą listę. Przy okazji, facet zrobił i na bieżąco poprawia cały system rejestracji i testów, wielki szacunek.

WYNIKI


Kolejny test przed nami

Witajcie!

Już we wtorek (31.03), spotkamy się z pytaniami testu nr2. Wszystkie zasady pozostają bez zmian. Serdecznie zapraszam w godzinach od 7.00 do 20.00. Wyniki pojawią się  po zakończeniu testu. Pytania mogą się powtarzać. W górnej części tabeli sytuacja jest dość dynamiczna, można spodziewać się pewnych przetasowań, czy Paweł utrzyma pozycję lidera?

Serdecznie zapraszam – uważajcie na siebie – Piotr Zbój Kak

Pandemia koronawirusa – co dalej?

Witajcie.

Doszliśmy do wniosku w gronie osób odpowiedzialnych za realizację konkursu, że pomimo pandemii będziemy dalej realizować część pierwszą i drugą naszego konkursu. Będzie to jakaś odskocznia od tematów dnia codziennego, terminy pozostają bez zmian. Przypominam o drugiej części konkursu, czekamy na Wasze plakaty.

Co do części trzeciej, czyli finału Mikroprofesora, w związku z rozwojem sytuacji, zastrzegamy sobie prawo przełożenia na inny termin lub odwołania finału, którego przeprowadzenie przewidzieliśmy na pierwszy weekend czerwca. Wówczas o końcowej klasyfikacji zadecydują punkty zdobyte w pierwszym i drugim etapie. Oczywiście, gdyby sytuacja zmusiła nas do odwołania finału lub zmiany jego terminu, odpowiednio wcześniej o tym wszystkich poinformujemy.

Uważajcie na siebie – niedługo drugi test. Piotr Zbój Kak