Wyniki drugiego etapu.

Witajcie.

Oceniono prace 2 etapu naszego konkursu, wyniki widnieją już na stronie Mikroprofesora. Plakaty oceniało czterech nauczycieli uczących na co dzień grafiki komputerowej i Maciek. Następnie z ich ocen została obliczona wartość średnia zaokrąglona do liczb całkowitych, efekty tego możecie zobaczyć TUTAJ.

Niewykluczone, że jest to wynik końcowy naszego konkursu, o tym czy odbędzie się finał i w jakiej formie zadecyduje początek września.

Gratulując wszystkim uczestnikom, życzymy mile spędzonego wakacyjnego czasu.

PZK

Zakończyliśmy drugi etap konkursu.

Wczoraj zakończyliśmy przyjmowanie prac na konkurs. Przypomnę, że trzeba było stworzyć plakat formatu 800×600 mm i wysłać go w formacie pdf razem z ankietą na adres e-mailowy Mikroprofesora. Tematem plakatu powinna być interpretacja spoTKAŃ ks. prof. Józefa Tischnera. Przypominam o tym, bo po obejrzeniu kilku zrobiło się trochę dziwnie, tak jakby autor nie czytał regulaminu albo poruszał się w czwartym wymiarze i sprawy ziemskie a tym bardziej konkursowe były mu zupełnie obce. W każdym razie nadesłaliście kilkanaście plakatów, teraz trzeba to będzie przede wszystkim przefiltrować i podzielić na te dopuszczone do oceny i te niezgodne z regulaminem konkursu. Wkrótce pojawią się wyniki. wszystkiego dobrego.

Piotr Zbój Kak

Koniec Omnibusa!

Zakończyliśmy Omnibusa, czyli pierwszy etap XV Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego MIKROPROFESOR. Wyniki możecie już zobaczyć na stronie internetowej – powiem tylko tyle – Lubsko w tym roku rozgrywa partię życia, gratulujemy i życzymy następnych sukcesów na następnych 70 lat istnienia szkoły!

Zwycięzcą Omnibusa z wynikiem 131 punktów została Malwina z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku, opiekunem jest pan Artur Rokicki. Przypomnę że do 26 maja czekamy na Wasze plakaty, trochę już przyszło – one zadecydują o miejscach w finale.

Dobrego i owocnego tygodnia – czekamy na wyniki Creatora.

Weź udział w ostatnim – czwartym teście.

Zachęcamy do udziału w czwartym teście wiedzy ogólnej, który rozpocznie się dzisiaj o godzinie siódmej i potrwa jak zwykle do godziny dwudziestej. to już ostatnia okazja, żeby się sprawdzić i zdobyć dodatkowe punkty. Na skrzynkę mikroprofesor@gmail.com dociera coraz więcej plakatów, za które bardzo dziękujemy. Punkty, wynikające z ich oceny będą miały z pewnością duży wpływ na końcową klasyfikację. Gratulujemy autorom różnych, ciekawych pomysłów, jednocześnie podpowiadając pozostałym uczestnikom co zrobić aby znaleźć się w gronie najlepszych – przysłać plakat pt. SPOTKANIA. Życzymy powodzenia.

Ważny komunikat

UWAGA!

Z przyczyn technicznych i organizacyjnych test nr 4, który miał się odbyć dzisiaj tj. 12.05.2020 zostaje przesunięty na 19.05.2020 (wtorek). Za utrudnienia przepraszamy, jednocześnie termin nadsyłania prac drugiego etapu zostaje również przesunięty do 26.05.2020.

W ankietach dołączanych do prac 2 etapu w miejscu przewidzianym na pieczątkę szkoły, można wpisać jej nazwę i adres.

Finał i rozdanie nagród odbędą się nie wcześniej niż we wrześniu bieżącego roku, o czym jeszcze dokładnie poinformujemy (w przypadku rozwoju pandemii, zastrzegamy sobie jednak prawo rezygnacji z finału i wysłania nagród pocztą, wówczas o kolejności miejsc zdecyduje liczba punktów z 1 i 2 etapu konkursu).

Za utrudnienia – przepraszamy.

Wyniki już są na stronie.

Lubsko – rządzi!

Zakończył się trzeci test Mikroprofesora. W czołówce Lubsko, Sokółka, Ropczyce, Oświęcim i Gdańsk. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym sprawdzianie. Serdecznie pozdrawiamy dzielne dziewczyny z pierwszej dwudziestki; Malwinę, Jowitę, Monikę, Gabrielę, dwie Julie i Nikolę – trzymajcie się. Kolejny, ostatni test w maju, przypominam o pracach II etapu.

 

 

Jutro trzeci test.

Już jutro od rana (a ściślej od 7.00) będziecie mogli odpowiadać na pytania testu nr 3. Jak poprzednio, okienko testowe zamknie się o 20.00.

Serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie o II etapie konkursu. Czekamy na Wasze plakaty.

P O W O D Z E N I A !!!

Z najlepszymi życzeniami.

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.
Niech ten czas zwycięstwa życia nad śmiercią przysporzy Wam Wiary, Nadziei i Miłości.
Niech Wam Bóg błogosławi. Bądźcie zdrowi.

Wielkanoc’2020.

Drugi test zakończony

Dziękuję wszystkim za udział w drugim teście wiedzy Mikroprofesora. Cieszę się, że zechcieliście wziąć w nim udział mimo dość niesprzyjających okoliczności. Przypominam o 2 etapie konkursu czyli Kreatorze, z pewnością znacząco wpłynie na klasyfikację uczestników. Na górze tabeli spore przetasowania, od dzisiaj dzięki naszemu programiście panu Krzyśkowi, możecie oglądać już całą listę. Przy okazji, facet zrobił i na bieżąco poprawia cały system rejestracji i testów, wielki szacunek.

WYNIKI


Kolejny test przed nami

Witajcie!

Już we wtorek (31.03), spotkamy się z pytaniami testu nr2. Wszystkie zasady pozostają bez zmian. Serdecznie zapraszam w godzinach od 7.00 do 20.00. Wyniki pojawią się  po zakończeniu testu. Pytania mogą się powtarzać. W górnej części tabeli sytuacja jest dość dynamiczna, można spodziewać się pewnych przetasowań, czy Paweł utrzyma pozycję lidera?

Serdecznie zapraszam – uważajcie na siebie – Piotr Zbój Kak